Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

VLC Media Player

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

VLC Media Player

Geliştirilmiş video oynatma, yüksek kalitede alt yazı ekleme ve pek çok farklı ses formatını desteleyen en popüler medya oynatma araçlarından biri olan VLC Media Player programı, bilgisayar kullanıcılarının çok daha yüksek kalitede video izleme keyfi ve işlemlerini yapabilmelerine yardımcı oluyor.

VLC Media Player Özellikleri

VLC Media Player programı sayesinde videolarınıza alt yazı ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda HD kalitede video ve filmlerinizi de izleyebilirsiniz. VLC Media Player programında içinde mevcut olan codec paket özelliği sayesinde her türlü formatta uyumlu bir şekilde çalışması sağlanır.

Bu program sayesinde uyum sorunu yaşamaya da son vereceksiniz. VLC Media Player programı ile MP2, MP3, MP4, OGG, DivX, DVD ve XviD gibi birçok ses formatını da oynatabileceksiniz. VLC Media Player programında bulunan arayüzü kendi tercihinize göre kişiselleştirebilirsiniz ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Pek çok farklı alanda büyük bir kolaylık sağlayan VLC Media Player, ücretsiz açık kaynak kodlu bir medya oynatıcısıdır. Bu sayede filmlerinizi hiçbir sorun yaşamadan yüksek kalitede izleme şansını elde edeceksiniz.

Piyasadaki en iyi çoklu dosya biçimlerini destekleyen ortam sürücüsü VLC olarak bilinmektedir. VLC Media Player ile video dosyalarınızı kaliteli ve sorunsuz bir şekilde oynatabilir ve ses dosyalarınızı en iyi kalitede doyasıya dinleyebilirsiniz.

VLC Player Hangi Dosyal Formatlarını Oynatıyor

VLC Media Player programı MPEG dosyalarının yanı sıra FMBV ve FLV gibi dosyalarla birlikte pek çok dosya biçimini yürütebilmektedir. VLC Media Player programının en dikkat çekici özelliği ise yarım kalan yani henüz tamamlanmayan video dosyalarını açıyor olmasıdır. Tamamlanmayan video dosyalarını açabildiği gibi aynı zamanda da ESPN, National Geographic ve Reuters gibi kanallara da erişim imkanı sunmaktadır.

İzlemek istediğiniz kanalı seçin, yüksek görüntü ve ses kalitesinde keyfini çıkarın! VLC Media Player programında müzik dosyası oynatmak istediğinizde ise equlizer özelliğini açarak oynatma listenizi de kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

En popüler video formatlarını oynatabilme, canlı video ses kayıt imkanı, ilerletme ve duraklatma, HD kalitede video izleme ve en yeni popüler ses ile görüntü oynatabilme özellikleri ile VLC Media Player programı kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor.

 

VLC Media Player YAPILAN YORUMLAR