Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wireless Connection Info

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Günümüzde her yerde, evde, kafede, okullarda Wi-Fi bağlantısını yani kablosuz ağ bağlantısını kullanıyoruz. Kablosuz bağlantısını kullanırken sorunlar yaşayabiliyoruz. Özellikle toplu alanlarda sorunlarla daha sık karşılaşıyoruz. Wi-fi sorunlarınızı kısa sürede çözmeniz için Wireless Connection Info programını indirmeniz yeterli olacaktır.

Wireless Connection Info programı kablosuz ağ bağlantılarıyla ilgili bilgi veren, sorunları çözen bir programdır. Bulunduğunuz kablosuz ağ üzerindeki tüm bilgileri görüntüler. Bağlı olduğunuz ağ üzerindeki hangisinin sizin bağlantınız olduğunu, başka bağlı cihazları, modeminki de dâhil olmak üzere her türlü bilgiyi sizlere gösterir. Bağlantıların sinyal durumunu, hangi kanaldan bağlandığınıza dair tüm bilgileri görebilirsiniz. Yanlış bağlantıda iseniz size doğru yolu göstererek daha hızlı internet kullanmanızı sağlar. Program Windows işletim sistemi üzerinde çalışır. Windows Vista/7/8/2008/10 32-bit veya 64-bit sistemlerinde çalışır.  Wi-fi bağlantılarında en çok karşımıza çıkan sorunlar IP çakışması sorunudur. Ağ bağlantısını sağlamak için modem her bilgisayara bir adres atar, IP adresi, ev adresiniz gibi düşünebilirsiniz. Kimi zaman aynı adresi başka bilgisayar alır. Aynı anda aynı adresler kullanılamayacağı için birine IP çakışması hatası verir ve sıklıkla bağlantınız kesilir. WirelessConnectionInfo programı da modemin yeni IP adresi atamasını sağlayarak veya kendisi IP vererek sorununuz çözer.

Kısacası Wireless Connection Info programı kablosuz ağ bağlantınız ile ilgili tüm verileri sizlere göstererek sorunlarınızı çözmenizde yardımcı olur. Program ücretsiz bir programdır. Kurulumu ve kullanımı basittir.

Wireless Connection Info YAPILAN YORUMLAR