Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

WWE 2K17

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sevilen oyun WWE 2K17´yi bundan sonra bilgisayarda da oynamak mümkün. Daha evvelce Playstation ve Xbox amacıyla çıkan oyunu bilgisayar kullanıcıları da oynayabilecek.

Geçen yıl WWE 2K16 bilgisayar amacıyla çıktığında çok büyük ilgi duymuştu. Bu sebeble bu yıl de üreticiler oyunun devamı olan WWE 2K17´yi bilgisayar amacıyla çıkarmaya karar verdiler.

WWE 2K17´de oynanabilen karakterlerin listesi bir hayli uzun. 155 şahıstan çok güreşci seçmek mümkün. Şuana kadar yayınlanan WWE 2K oyunları arasında en büyük kadro. Brock Lesnar, John Cena, The Rock, Steve Austin, Ultimate Warrior, Bret Hart, Seth Rollings, A.J. Styles, Kevin Owens, Samoa Joe, Charlotte gibi hem eski, hem yeni, hem erkek, hem bayan dövüşcüleri seçmek mümkün.

Oyunun bir standard edisyonu bir de deluxe edisyonu var. Deluxe edisyon´da daha çok güreşci ve arena seçmek mümkün.

WWE 2K17´de yalnızca ringde değil, sahne gerisinde da oynamak mümkün. Mesela soyunma odasında ya da seyircilerin arasında bile dövüşcüleri oynayabiliyorsunuz.

Tasarım olarak güreşciler çok basarılı bir kaliteyle yapılmışlar. Güçlü bir grafik kartıyla oyun daha da canlı duruma geliyor.

Elbette geride bıraktığımız yıllarda de bulunduğu gibi, oyuncular tekrar kendi güreşcilerini yapabilme olanağı buluyorlar. Geçen yıllara kıyasla burada da daha çok imkanlar sunulmuş. Hem de başkalarının yaptığı güreşcileri internet üzerinden indirmek de mümkün.

WWE 2K17 oyununun müziklerini hip-hop sanatçısı ve WWE hayranı Sean “Diddy” Combs, yani Puff Daddy, seçmiş. Aralarında hip-hop, indie, seçenek rock, heavy metal ve elektronik dans türlerinden sanatçıların yer aldığı 13 değişik şarkı bulunuyor.

Oyunun üreticisi 2k bilgisayar´da oyunu oynayabilmek amacıyla sistem gereksinimlerinin en az Windows 7, Intel Corel i5-3550 / AMD FX 8150, 4 GB RAM, Ekran Kartı GeForce GTX 660 / Radeon HD 7770, DirectX 11, 2 GB DDR olması gerekliliğini bildiriyor. Oynarken oyunun daha kesintisiz olması amacıyla Windows 10, Intel Core i7-3770 / AMD FX-8350, 8 GB RAM, Ekran Kartı Nvideo GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290, Direct X 11 tavsiye ediliyor.

WWE 2K17 YAPILAN YORUMLAR

  • Mert
    2 sene önce

    Harika bir oyun olmuş gerçekten, incelemeniz de gayet hoş. Teşekkürler.