Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

X-Proxy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

X Proxy geçiş yolu sistemidir. Saldırılardan korunma, IP adresini gizleme ya da yasaklı bir siteye girmek için kullanılan web destekli bir programdır.  Web siteye bağlandığınızda kimlik bilgilerinizi gizlemek istiyorsanız X Proxy tam da size göre.  X Proxy kullanarak anonim bir şekilde internette iz bırakmadan gezinebilir ve bu esnada sansürden kendinizi korumuş olursunuz.  Türkçe anlamı vekil sunucu olan X Proxy sayesinde internet erişiminde kimliğinizi rahatça gizleyebilirsiniz. Sansürlenen ya da girişi yasak olan pek çok siteye X Proxy sayesinde ulaşabilirsiniz. X Proxy kullanımı beraberinde hız avantajı da sağlamaktadır. Tüm tarayıcılarda X Proxy’i kullanabilirsiniz. Programı indirdikten sonra kullandığınız tarayıcının ayarlar kısmına proxy ayarlarını değiştir tuşuna basarak gerekli IP adresini ve bağlantı numarasını girerek X Proxy üzerinden internet erişimini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. İzlemiş olduğunuz bu yolla bilgisayar ile server arasındaki direk bağlantı bulunmaz ve IP’iniz gizli kalır.

X Proxy sayesinde uluslararası bağlantılardaki erişim daha hızlı olmanın yanı sıra aynı zamanda internet bağlantıları üzerindeki yoğunluğu azaltmak için de kullanılır. Kimlik hırsızlarına ve hackerlara karşı önlem almanın etkili yollarından biri olan X Proxy’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

X Prox’inin kurulumu oldukça kolay aşağıdaki linke tıklayarak programı indirebilir sonrasında ise kullandığınız web tarayıcısının ayarlar bölümünden IP ayarlarınızı değiştirerek anonim bir şekilde kimliğinizi belli etmeden sitelerde daha hızlı dolaşabilirsiniz.

X-Proxy YAPILAN YORUMLAR

  • Atakan
    2 sene önce

    Hotspot ve zenmeta gibi alternatifler çalışmıyor birde bunu deneyelim bakalım