Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yeni Nokia 3310’da Yeni Neler Var?

Yeni Nokia 3310’da Yeni Neler Var?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 

Nokia büyük bir sürprizle 3310’u yeniden üreteceğini duyurdu. Telefon piyasasını hareketlendiren bu durum sonrası yeni 3310’un özelikleri ve görüntüsü merak edilmeye başlandı.

Yakında yapılan duyurulara göre Nokia yeni 3310’daki beklenen özellikleri açıklamıştır. Bu özellikler ise kimi kullanıcıyı mutlu etse de, kimilerinin beklentisi gibi olmadı. Yeni Nokia 3310’un özellikleri ise şöyle: Yeni Nokia 3310 2.4 inç QVGA bir ekrana sahip. Eski modelinin özellikleri bozulmadan ve değiştirilmeden yeni bir tasarım yapılmak istenmiş. Aynı zamanda eski nesilin sevdiği görüntüsüne bağlı olarak tasarlanmıştır. Öte yandan günü yakalamak adına yeni 3310 kamera özelliği ile birlikte geliyor. Üst düzey fotoğraflar için olmasa da, işinizi görebilecek sonuçları bu kamerayla görebilirsiniz.

Kamera çözünürlüğü ise 2 MP. Aynı zamanda cihaz microSD kart desteği sunuyor. Yani dilediğiniz an cihazın hafızasını geliştirebilir ve kullanım alanını genişletebilirsiniz. Yeni Nokia 3310’un işletim sistemi ise Nokia Series 30+ oluyor. Ayrıca bu işletim sistemiyle birlikte operatör üzerinden internete bağlanabilirsiniz. Yine telefonla birlikte gelen Opera Mini sayesinde internette sörf yapabilirsiniz.

Bu yeniliklerin yanında telefona eski olan bazı özelliklerinde devamlılığı sağlanmak istenmiş. Örneğin zamanın efsanevi oyunu yılanı yine bu telefon ile de oynayabilirsiniz. Renkli ve nostaljik yapıda tasarlanan yılan oyununu, ayrıca online olarak arkadaşlarınızla da oynayabileceksiniz. Onun dışında özüne sadık kalarak yapılan bir oyun olmuştur. Öte yandan cihaz hafızasında bulunan nostaljik zil seslerini bulmak kolay bir hale getirilmiş.

Eski zil seslerinden hoşlanan ve hala o zil seslerini kullanmak isteyenler için Nokia’nın kararı bu yönde olmuş. Gelişen mp3 zil sesleri ise bu yeni modelde kullanılmamıştır. Ayrıca yeni Nokia 3310 eski 3310’u aratmayan başka özelliklere de sahip. Telefon yine çok iyi bir pil ile birlikte geliyor. Bu pil ise size günlerce kullanım kolaylığı sağlayacak cinsten. Telefonun konuşma süresi 22 gündür. Bekleme süresi tam bir aydır. Yani hiçbir şey yapmadan telefonu sürekli bekletirseniz pili tam bir ay dayanacaktır.

 

 

Yeni Nokia 3310’da Yeni Neler Var? YAPILAN YORUMLAR